Home

proprietăreasă Depune Nu vrei fotbal croația Baston Masa finala Neted

Croația s-a calificat în sferturi la CM Fotbal după cel mai dramatic meci  al turneului, decis la penalty-uri în fața Japoniei
Croația s-a calificat în sferturi la CM Fotbal după cel mai dramatic meci al turneului, decis la penalty-uri în fața Japoniei

Fotbal: Croaţia s-a calificat la EURO 2024 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Fotbal: Croaţia s-a calificat la EURO 2024 - News Bucuresti

Croația a învins Olanda după prelungiri și s-a calificat în finala Ligii  Națiunilor | Flashscore.ro
Croația a învins Olanda după prelungiri și s-a calificat în finala Ligii Națiunilor | Flashscore.ro

Naționala Croației a fost ultima care s-a calificat direct la Campionatele  Europene din 2024. Rezultatele ultimelor partide din grupele preliminarii  ale Euro 2024 | adevarul.ro
Naționala Croației a fost ultima care s-a calificat direct la Campionatele Europene din 2024. Rezultatele ultimelor partide din grupele preliminarii ale Euro 2024 | adevarul.ro

Campionatul Mondial de Fotbal. Croația-Canada, 4-1 - NewsTeam.ro

Fotbal Liga Națiunilor. Croația învinge spectaculos Olanda: 4-2. Luka  Modric, omul meciului - Evenimentul Zilei
Fotbal Liga Națiunilor. Croația învinge spectaculos Olanda: 4-2. Luka Modric, omul meciului - Evenimentul Zilei

Spania a câștigat Liga Națiunilor, după ce a învins Croația în marea  finală, la penalty-uri - Eurosport
Spania a câștigat Liga Națiunilor, după ce a învins Croația în marea finală, la penalty-uri - Eurosport

Naționala Croației a câștigat medalia de bronz la Cupa Mondială de fotbal  din Qatar - România Liberă
Naționala Croației a câștigat medalia de bronz la Cupa Mondială de fotbal din Qatar - România Liberă

România U21 - Croația U21 0-0. Echipa națională părăsește competiția fără  gol marcat!
România U21 - Croația U21 0-0. Echipa națională părăsește competiția fără gol marcat!

Croația a învins Marocul în finala mică a Cupei Mondiale la fotbal |  GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro
Croația a învins Marocul în finala mică a Cupei Mondiale la fotbal | GALERIE FOTO - Stirileprotv.ro

Olanda-Croația 2-4 | Balcanicii s-au impus după prelungiri și vor juca  finala în Liga Națiunilor - Eurosport
Olanda-Croația 2-4 | Balcanicii s-au impus după prelungiri și vor juca finala în Liga Națiunilor - Eurosport

Speranța Marocului la locul trei s-a spulberat! Croația a câștigat după un  meci spectaculos
Speranța Marocului la locul trei s-a spulberat! Croația a câștigat după un meci spectaculos

🇭🇷 EURO 2020: Lot Croația - Tackle.ro cu Luka Modric și Ivan Perisic

Cupa Mondială de fotbal: Croația a câștigat finala mică

Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a  întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii
Șoc la Mondiale: Brazilia, eliminată în "sferturi"! La fotbal, Croația și-a întins Spațiul Schengen până în America de Sud! - Ziariștii

Croația a învins Marocul cu 2-1 și a câștigat medalia de bronz la CM de  fotbal Qatar 2022 | Digi24
Croația a învins Marocul cu 2-1 și a câștigat medalia de bronz la CM de fotbal Qatar 2022 | Digi24

Croația și-a anunțat lotul pentru Euro. Un lot mult întinerit, dar cu  veteranul Modric "la datorie" - Eurosport
Croația și-a anunțat lotul pentru Euro. Un lot mult întinerit, dar cu veteranul Modric "la datorie" - Eurosport

FOTBAL FEMININ:ROMANIA-CROATIA, PRELIMINARIILE C.E. 2022 (22.09.2020) |  Federația Română de Fotbal
FOTBAL FEMININ:ROMANIA-CROATIA, PRELIMINARIILE C.E. 2022 (22.09.2020) | Federația Română de Fotbal

Croația a eliminat-o pe Canada de la Campionatul Mondial: festival de goluri

Luka Modric, înainte de semifinala Argentina-Croația: "Avem același ADN ca  Real Madrid" - Eurosport
Luka Modric, înainte de semifinala Argentina-Croația: "Avem același ADN ca Real Madrid" - Eurosport

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri